Na rynku usług fotograficznych panuje dość duża konkurencja, w związku z tym często zdarza się, że za obniżeniem ceny usługi kryje się stosowanie materiałów o niższym standardzie jakościowym.
Dając Państwu możliwość świadomego wyboru jakości materiałów przygotowałem ofertę w dwóch wariantach - standard i exclusive.
 

Album w wersji STANDARD
W tej wersji proponuję zastosowanie materiałów, które stanowią najlepsze rozwiązanie w kategorii JAKOŚĆ/CENA. W związku z tym jako nośnik zdjęć formatu 15x21cm proponuję papier fotograficzny KODAK ROYAL DIGITAL lub FUJIFILM w wersji błyszczącej o gramaturze 190g/m2. Zdjęcia wklejane są do tradycyjnego albumu. W wersji standard proponuję jedne z najlepszych albumów produkowanych w ChRL będące w ofercie krajowych dystrybutorów "Poldom", "Gedeon". Albumy te posiadają okładki ze skóry ekologicznej, lub tekstylne. Wewnątrz znajdują się strony formatu 28x31cm z kartonu o gramaturze 180g/m2 w kolorach (do wyboru) czarnym, bordo lub białym wraz z pergaminowymi przekładkami. W zależności od wybranego pakietu album będzie posiadał 60 stron (58 zdjęć), lub 100 stron (98 zdjęć). Poniżej znajdą Państwo przykłady albumów w wersji standard.

Album standard 1Album standard 2Album standard 3Album standard 4Album standard 5


Album w wersji EXCLUSIVE
W tej wersji proponuję materiały najwyższej jakości, które pozwolą naszej pamiątce przetrwać w stanie niezmienionym przez wieki! (same zdjęcia mają gwarancję producenta na minimum 200 lat). Jako nośnik zdjęć formatu 15x22,6cm proponuję papier fotograficzny KODAK ENDURA PROFESSIONAL w wersji matowej lub jedwabistej o gramaturze 255g/m2. Zdjęcia wklejane są do tradycyjnego albumu. W wersji exclusive proponuję najlepsze na rynku albumy fotograficzne produkowane przez firmę "Empol" ze Środy Wielkopolskiej. Albumy te posiadają okładki ze skóry galanteryjnej. Wewnatrz znajdują się strony formatu 28x31cm z kartonu o gramaturze 250g/m2 w kolorach (do wyboru) czarnym, bordo, ecri lub białym wraz z wysokiej jakości pergaminowymi przekładkami. W zależności od wybranego pakietu album będzie posiadał 60 stron (58 zdjęć), lub 100 stron (98 zdjęć). Z uwagi na to, że albumy "Empol" produkowane są wyłącznie na zlecenia indywidualne, możliwy jest okres oczekiwania do 3-4 tygodni. Poniżej znajdą Państwo przykłady albumów w wersji exclusive.

Album exclusive 1Album exclusive 2Album exclusive 3Album exclusive 4Album exclusive 5Album exclusive 7

A tak prezentuje się gotowy album w wersji exclusive.

Gotowy albumGotowy albumGotowy albumGotowy albumGotowy albumGotowy album

 

Fotografia Ślubna Śląsk, zdjęcia przygotowań, ceremonii ślubnej oraz uroczystości weselnych.

Repoglamour oraz fotograficzne sesje plenerowe w niezwykłych miejscach.